Polish (Poland)English (United Kingdom)
logo_spatifTo klub którego tradycje sięgają lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Miejsce to było i jest mekką Artystów i Intelektualistów, z których wielu osiągnęło znaczne sukcesy nie tylko przy barze.
SPATiF to miejsce które przyciąga aktorów, malarzy, muzyków, kreatorów mody, lekarzy, prawników jak również prywaciarzy, kobiety lekkich obyczajów, cwaniaków, zwykłych obywateli i dawno temu ubeków. I wszyscy od lat  żyją w symbiozie, by właśnie tu tworzyć anegdoty, scenariusze oraz niestworzone historie. To tu swe początki miały wielkie romanse oraz huczne rozwody. Tu bywali najsłynniejsi artyści, a sportowcy upijali się do nieprzytomności by dnia następnego wyjechać na Igrzyska Olimpijskie i zdobywać złote medale. Na scenie SPATiF-u jednego dnia grała Brygada Kryzys, innego Jerzy Połomski. To miejsce bez żadnych reguł i konwenansów, osnute legendą, która trwa do dziś. Sopocka Odessa zarządza klubem nieprzerwanie od 2001 roku.
 
Na stronie www.spatif.sopot.pl możecie na bieżąco śledzić co się w SPATiF-ie dzieje, a także wspominać wszystkie nieprawdopodobne zdarzenia z lat poprzednich